0918 311 682

Patríte medzi tých, čo hľadajú našu starú predajňu? Pýtate sa: „Čo sa stalo so štúdiom Krásny domov, ktoré sídlilo na Karpatskej ulici v budove Business Center  (bývalý Naftoprojekt) oproti Bille v Poprade? Radi by sme Vás oboznámili o našom ďalšom pôsobení:

prestahovane studio

Naozaj štúdio Krásny domov skončilo?

Niekedy sa musí jedna vec skončiť, aby sa otvorili dvere niečomu inému, novému. Ukončenie prevádzky v bývalom Naftoprojekte bolo pripravovaným prechodom do vlastných reprezentačných priestorov. Množstvo hotelových zákaziek v rámci celého Slovenska nás motivovalo k zlepšovaniu služieb, obchodných priestorov aj personálneho obsadenia a servisu pre klientov. Rozhodli sme sa dočasne obmedziť maloobchodnú predajňu a začali sme viac pracovať v teréne, priamo u našich klientov (v rodinných domoch ale aj u hoteliérov).

Otvárali sme v roku 2008

Vráťme sa do roku 2008, kedy sme pre nás veľkolepo otvorili novú predajňu Krásny domov. V tom čase sme sa tešili z nového firemného projektu a ani sme netušili, aké výsledky nám môže priniesť precízne urobená práca. Ďalšie roky boli o množstve učenia ale aj radosti z nádherných zákaziek v stovkách rodinných domov a desiatkach najlepších hotelov popradského okresu a mnohých celoslovensky popredných hotelov.

Logo Krásny Domov Poprad

Rozlúčka so starou predajňou prišla po piatich rokoch v auguste 2014. To ale neznamenalo, že Krásny domov skončil, ale práve naopak. My sme sa začali pripravovať na niečo väčšie. Padlo rozhodnutie a veci sa začali hýbať…Ako vraví naša pani konateľka Ing. Kamila Olejníková (Grigušová): „Treba ísť ďalej a tešiť za z nových možností.“

studio_krasny_domov

Len sme sa presťahovali…

Aby som Vás teda nenaťahovala. Štúdio Krásny domov sme dočasne presťahovali do nových priestorov na Komenského ulici 13 v Poprade. S klientmi si ešte v týchto mesiacoch plánujeme stretnutia predom v buď priamo u Vás alebo v našej dočasnej vzorkovni.

A čo chystáme ďalej? Čo veľké nás čaká?

Prichádza skutočný medzník, po rokoch práce konečne vo svojich priestoroch

V prvom rade štúdio dostalo nové meno: Štúdio Ovitex (záclony, závesy, rímske rolety na mieru a kvalitný bytový textil). No najväčšou novinkou a od zatvorenia prevádzky Krásny domov našim hlavným cieľom bolo a je otvorenie obchodno-administratívnej firemnej budovy Ovitex. Spolu s tým aj otvorenie novej predajne bytového textilu a Štúdia Ovitex.

ovitex

Tešíme sa na Vás v nových priestoroch už čoskoro. Nájdete nás na Partizánskej ulici v Poprade smer Svit, hneď oproti novej predajne Mirad. A prečo by ste nás mali navštíviť?

budova_ovitex_2016

U nás nájdete:

  1. Najväčší výber posteľných obliečok.
  2. Bohatý výber dekoračných tkanín a záclon, z ktorých šijeme na mieru závesy, rímske rolety aj záclony (na objednávku).
  3. Kvalitné mechanizmy na okenné dekorácie: garniže, koľajnice, vitrážky a príslušenstvo (na objednávku).
  4. Školený personál Vám pomôže zariadiť textilnými dekoráciami celú Vašu domácnosť a zladiť to s interiérom: závesy, záclony, deky, prehozy na postele, dekoračné vankúše a ďalšie.
  5. V neposlednom rade v našej predajni, ako jedinej na Slovensku, nájdete bytový textil značky Dekoria (www.dekoria.sk)

Dovidenia v našej novej predajni 🙂

ovitex_poprad