0918 311 682

Ak zariaďujete novostavbu, chatu, apartmán alebo chcete svoj domov osviežiť , ste na správnej adrese. Práve textílie sa veľkou mierou podieľajú na komfortnom živote. Pohodlie tak sála od vankúšikov na sedačky, závesov a záclon, dekoračných roliet až po obrusy a posteľnú bielizeň. Správne zvolené okenné dekorácie, zaručia intimitu, vyriešia tienenie a navyše vytvoria estetický prvok v interiéri.

Povedzte nám o čom snívate…

Potrebujete vyriešiť tienenie v dome? Túžite po jedinečných okenných dekoráciách a bytových doplnkoch? Chcete ušetriť čas pri starostlivosti o záclony a závesy? Snívate o motorických koľajniciach na ovládač? Chýba Vám harmonická atmosféra vo Vašej domácnosti?

Ako začať ?

Je pre Vás možné navštíviť našu vzorkovú predajňu v Poprade? Dohodnite si telefonicky termín a hodinu stretnutia, aby sme sa mohli venovať iba Vám. Vieme poradiť aj na základe odoslaných fotografií na náš e-mail. Stačí nás kontaktovať.

Na základe Vašich požiadaviek  vyberieme funkčné, praktické a estetické riešenie. Vytvoríme domov, kde sa Vám bude príjemne žiť  a oddychovať.

Máte záujem o zameranie? vo Vašom príbytku.

Zavolajte nám a telefonicky dohodneme stretnutie u Vás doma . Popíšte svoj vybraný štýl, farby, aké materiály uprednostňujete, interiér a podľa toho vyberieme vzorkovníky, ktoré si môžeme pri zameraní prirovnať napr. k farbe stien alebo k sedačke, látky ohmatať , opísať vlastnosti tkanín a odpovedať Vám na Vaše otázky.

K príprave na zameranie nám veľmi pomáhajú fotografie interiéru, aby sme sa kolegami vedeli poradiť a navrhnúť Vám tak kvalitné, účelové a hlavne estetické riešenia.

Plánujete novostavbu a neviete si to predstaviť ako celok?

Spolupracujeme s viacerými odborníkmi v oblasti interiérov a dizajnu a to z viacerých miest Slovenska.

Po rokoch praxe už vieme povedať, že dokážeme s klientom navrhnúť textílie do domácnosti aj bez grafického návrhu. Napriek tomu vždy radi spolupracujeme aj s dizajnérmi a hľadáme tu správnu cestu, aby ste Vy naši klienti boli spokojní. Ak hľadáte interiérového dizajnéra,  vyberajte si ho podľa regióna alebo Vašich požiadaviek.

zaves_do_obyvacky

Koľko to bude stáť?

Keď máme rozmery, vybrané tkaniny a závesné profily (koľajnice, garníže), vypočítame Vám podrobný rozpočet. Cenový návrh vieme spracovať  od 1  – 2 pracovných dní v závislosti podľa rozsahu. Ponúkame aj celkový balíček služieb od zamerania, poradenstva, ušitia okenných dekorácií až po montáž a dekorovanie. Tu je potrebné rátať s tým, že investujete pre seba a Vaše pohodlie na niekoľko rokov.

Ak hľadáte riešenie len na jedno okno alebo potrebujete len záclonu do obývačky, vstúpte do nášho e-shopu dekoria.sk (značkový bytový textil Dekoria). Ceny si viete pozrieť priamo na stránke pri produkte. Ide ale o iný sortiment ako nájdete v našom Štúdiu Ovitex.

Ako to bude dlho trvať?

Štandardná dĺžka celkovej realizácie projektu je okolo 4 – 5 týždňov. O celom priebehu a termínoch Vás budeme priebežne informovať. Každá zákazka je originálna a rieši sa individuálne. Je niekoľko faktorov, ktoré ovplyvňujú presnú dĺžku dodacej doby, ako napríklad: výber materiálu, výber dekorácií a obdobie, kedy si u nás objednávate dekorácie.

Môžem sa spoľahnúť na Vašu profesionalitu?

Nahliadnite do našich referencií, po celkom Slovensku ročne realizujeme desiatky projektov. Medzi našich klientov patria viaceré hotely, penzióny , reštaurácie  a viac ako  1000   spokojných zákazníkov , ktorí si skrášlili bývanie v domoch ale aj bytoch, v apartmánoch či na chatkách.

ovitex_sk

Nie ste drahí?

Áno, určite ste to počuli, že všetko dobré má svoju cenu. Nie sme  schopní konkurovať obchodným reťazcom, ani to nie je náš cieľ. Nehľadáme lacné riešenia, ale naopak kvalitné prevedenia a materiály, ktoré Vám budú doslova slúžiť dlhé roky.

Dobre vybrané, navrhnuté a zrealizované dekorácie sú rovnako hodnotné ako kvalitný nábytok. Denne využívate pohodlie, ktoré Vám vytvárajú a buď žijete so spokojnosťou a úsmevom na tvári alebo s pocitom, že práve tu som šetriť nemusel/a.  Rozpočet je možné upravovať výberom látok, riasením a pridanou hodnotou služieb.

Dokončujete rodinný dom a chcete v ňom mať pekne, útulne bez Vašej námahy a straty času?

Vyberte si sami aký model spolupráce preferujete:

A.Ekonomický bez našej práce u Vás doma

B. Komfortný – priamo u Vás doma odborne namontujeme závesné systémy, vyžehlíme, nariasime, zavesíme a nadekorujeme záclony, závesy , rímske rolety , panelové závesy a iné dekoračné doplnky

 Chcete mať doma pekne ale neradi žehlíte?

Áno , vieme si to predstaviť. Aj pre Vás máme niekoľko možností. V ponuke máme na výber dezény  tkanín  s minimálnou údržbou. Aj krásne záclony sú dnes s nežehlivou úpravou Easycare.  Ak preferujete klasické záclony a závesy bez námahy,  radi údržbu zrealizujeme my  v dohodnutých podmienkach.

zatemnujuci_zaves

 Pýtate sa: Prečo si mám vybrať práve Vás?

Dobre navrhnutý interiér Vám vytvorí energiu na každý deň. Vzory a farby podľa typu osobnosti podčiarknu atmosféru Vašej domácnosti. Po rokoch praxe sme sa naučili dobre počúvať, aby sme presne vystihli Vaše túžby, potreby a očakávania. Budeme Vás otázkami smerovať k tomu, aby sme spoločne zachytili to, čo vytvorí pre Vás domov na mieru. Spoločne vyberieme textílie, ktoré Vám budú s minimálnou údržbou prinášať pohodlie pre Vás, Vašu rodinu a priateľov.

V našom tíme máme tvorivých, aj technicky zmýšľajúcich kolegov a tí vedia pre Vás navrhnúť správne riešenia. Našou motiváciou je originalita a úspechom Vaša spokojnosť.

Potrebujete pomoc? Neviete nájsť závesy a záclony pre Vás na mieru? Volajte nám: 0918 311 682