0918 311 682

O Vás

Rastieme vďaka Vám.  Ženú nás dopredu Vaše rôznorodé požiadavky. Radi zhmotňujeme Vaše vízie a predstavy, aby sme dokázali vytvoriť kvalitné, funkčné, praktické, ale aj originálne a krásne textilné dekorácie. Interiérový dizajn bytov, domov, hotelov, reštaurácií a penziónov dotvárajú často hlavne tkaniny a doplnky z nich ušité. Niekedy sa textil môže zrovnávať s nábytkom a my to vieme. 

Počas rokov práce s dekoračnými textíliami sme porozumeli tomu, že ste našou inšpiráciou a hybnou silou. Zameriavame sa na Vás a na Vaše potreby.  Všetko, čo naša firma vytvára, je reakciou na požiadavky trhu, teda požiadavky našich klientov.

Pokiaľ máte predstavu, ako obliecť Vaše okná a nenašli ste doteraz riešenie, poraďte sa s našim tvorivým tímom. Samozrejme, sme tu aj pre tých, ktorí nemajú predstavu, ale chceli by mať krásne dekorované okná. Výber záclony, závesov na okno, rímskych roliet alebo ďalších dekorácií Vám uľahčia naše vedomosti.

Dnešná ponuka textílií je tak bohatá, pestrofarebné tkaniny, prírodné materiály, kvalitné vyšívania, rozprávkové detské motívy, geometricky dizajn…stačí si len vybrať. Ostatné už môžete nechať na nás: zameranie, návrh, poradenstvo, profesionálne šitie a montáž s vešaním dekorácií.

Kvalitný materiál, odborné poradenstvo a perfektné šitie je jedným z kľúčov k Vašej spokojnosti.