0918 311 682

Máte radi jemné dekorácie pripomínajúce harmonickú atmosféru domova?   Chcete, aby sa Vaši hostia cítili príjemne a tešili ich malé detaily, ktoré si všímajú, keď sedia vo Vašej reštaurácii? Stačí naozaj málo, napríklad troška čarovať s krajkou.

naturalna krajka obrazok-004

Dekoračné závesy s krajkou

Jemnú, príjemne pôsobiacu dekoráciu sme navrhli reštaurácii vo Veľkom Slávkove. Kombinovali sme dva odtiene tkanín z jednej kolekcie a spojili ich pomocou režnej krajky. Závesy sú ušité na navliekacej riasenke, čo  značne urýchľuje čas pri vešaní a dekorovaní okien.  Táto riasenka je vhodná len na garnižové mechanizmy.

Kombinácia dvoch tkanín

Závesy sú v spodnej časti cca 1/4 uchytené pomocou dekoračných úchytov. Úchyty sa šili z hnedej tkaniny Harmony, ktorá sa našívala po stranách závesov v pásoch.

Jemná krajka pozdvihla celkový vzhľad danej dekorácie a vystihla štýl daného priestoru.

salas_okna

Kvalitné tkaniny Harmony  od firmy Ridex (máme výhradné zastúpenie tejto značky) pôsobia naturálne a pritom nestrácajú na svojej elegancii. Bohatá paleta odtieňov Harmony obsahuje 50 farieb.

Materiálové zloženie 70% polyester a 30% ľan zaručuje stálofarebnosť, nižšiu krčivosť a rozmerovú stálosť.

V neposlednom rade šírka tkanín Harmony 300cm má svoje plusy:

  1. Ušetríte pri spotrebe materiálu.
  2. Estetický vzhľad závesov nenarušíte zošívaním, ako sa to často stáva pri dekoračných tkaninách so šírkou 140cm

Krajka, ktorá sa použila na závesoch sa môže v interiéry objaviť ešte aj na obrusoch aj na dekoračných vankúšoch a pod. Vyhrať sa môžu prevádzky ako slovenské izby, slovenské reštaurácie a drevené miestnosti, kde si to doslova štýl priestoru žiada.

Set-zavesov-s-bielou-krajkou-130x260cm-s-podvazkamil (1) Dekoracna-obliecka-45x45-s-reznou-krajku-v-rohu  Set-zavesov-s-bielou-krajkou-130x260cm-s-podvazkamil

Ak Vás zaujali dekorácie s krajkou a radi by ste vymysleli aj niečo do Vašej prevádzky, radi pomôžeme.

Ovitex s.r.o.

„Originála atmosféra pre Vašich klientov a jednoduchá údržba pre Vás.

Textílie na mieru pre hotely a reštaurácie.“ www.ovitex.sk