0918 311 682

Predstavujeme Vám Plisse roletky, ktoré plnia účel a zároveň nestrácajú na kráse. Na rozdiel od žalúzií pôsobia príjemnejšie a spájajú reguláciu svetla, ochranu súkromia a moderný dizajn. Ide o dokonalé riešenie pre všetky rozmery a tvary okien.

11   4.   6

Nová technológia tienenia

Rolety Plisse sú vyrábané z textilných materiálov a ďaleko presahujú doterajšiu úlohu v technológii tienenia a estetiky. Tkaniny plisse sú vyrábané zo 100% polyesteru. Do plastových komponentov sa pridávajú  UV granuláty, ktoré zaručujú dlhšiu životnosť plastu. Bočné vedenie je u jednosmerných roliet aj dvojsmerných plisse lanko  s priemerom 0,8 mm, u vystužených plisse – oceľové lanko ø0,9 mm. V prípade, že chcete ušetriť čas pri údržbe závesov, zabezpečia aj dokonalé zatemnenie.

Neobmedzené vlastnosti využitia.

Ich využitie a vlastnosti sú tak rozmanité, že by sme o tom mohli napísať aj knihu. Podstatné je však, čo hľadáte práve Vy a čo očakávate. Potom to už ide „ako po masle“. Odtieň farby, stupeň zatemnenia, miesto inštalácie a  mnoho ďalších parametrov na aké sa chcete zamerať. Na výber máte materiály od transparentných až po nepriepustné, čím docielite efekt záclony alebo až blackoutu. Spektrum štruktúr a paleta farieb otvára priestor pre realizáciu všetkých interiérov.

Jednoduchá inštalácia

A inštalácia? Je naozaj jednoduchá, nezaberá vôbec veľa času. Len je potrebné správne natiahnuť lanká. Na výber máte montáž do rámu okna alebo do steny. Rolety majú na hornom a dolnom okraji hliníkový profil, ktorý nezaberá veľa miesta, ani pri inštalácii do rámu okna. Montáž plisse radi zabezpečíme, alebo ak ste technický typ, inštalácia bude pre Vás hračkou.

Atypické okná

Už niekoľko krát sme sa stretli u našich klientov, že majú okná, kde potrebujú vyriešiť tienenie, ale nevedia ako. Strešné okná, trojuholníkové okna alebo dokonca aj okrúhle. Vo všetkých týchto prípadoch si vieme pomôcť s Plisse roletami. Skvelé však? Bonusom sú rolety s izolačnými vrstvami, hlavne využívané pri strešných oknách. Izolačné vlastnosti využijete po celý rok, v lete ale aj v zime, proti úniku tepla.

16

Čo na to poviete, zaujali Vás Plisse rolety? Fotografie si môžete pozrieť aj v našich inšpiráciách.

Ak potrebujete viac informácií, neváhajte a zavolajte nám aj teraz.

Výber plisse roliet priamo v našom Štúdiu v Poprade.

Kontakt

Dagmara Vaščurová

Štúdio Ovitex
tel.: 0918 311 682
studio@ovitex.sk

Štúdio Ovitex
www.obliekameokna.sk